Loading...

قرعه کشی

برای شرکت در قرعه کشی فرم آخر صفحه را پر کنید

کمی پایین تر درباره قرعه کشی بخوانید

فرم قرعه کشی درباره قرعه کشی

روز :

ساعت :

دقیقه :

ثانیه

هدف این روز های ما

تمام تلاش ما در گروه آموزش آنلاین هدف جلب رضایت کاربران و راحتی آموزش برای تمام اقشار جامعه می باشد. با تکیه بر این هدف والا ما تصمیم گرفتیم در اقدامی شگفت انگیز روزهای شما را هدفدار کنیم (جمعه های هدفدار و روز های کاری هدفدار). بدین شرح که در هر روز یک قرعه کشی انجام شده و به یک نفر تخفیف ویژه ای برای ثبت نام در یکی از دوره ها اهدا میشود.

چه بسا فرصتی باشد برای افراد بسیاری که به علت توانایی پایین مالی نمی توانند استعداد های خود را بروز داده و موفق شوند. برای آشنایی بیشتر با روز های هدفدار و تخفیف های ویژه با ما همراه باشید.


جمعه های هدفدار

در جمعه های هدفدار شما می توانید در قرعه کشی ‘تخفیف هفتاد درصدی (70%) برای ثبت نام در یک دوره از کلاس های ما’ شرکت کنید. برای برخورداری از این فرصت ویژه تنها کافی است از دکمه زیر استفاده کنید و به صفحه قرعه کشی رفته و نام خود را برای قرعه کشی ثبت نمایید تا در قرعه کشی ما شرکت داده شوید. شما هر هفته تا ساعت دوازده شب روز جمعه فرصت دارید که نام خود را برای قرعه کشی ثبت نمایید تا در قرعه کشی همان هفته که در راس ساعت دوازده شب برگزار می گردد ، شرکت داده شوید. بدیهی است فرم هایی که بعد از ساعت دوازده شب روز جمعه تکمیل گردند در قرعه کشی هفته بعد شرکت داده خواهند شد.

اسامی برندگان قرعه کشی در ساعت 10 صبح روزهای شنبه در مجله هدف منتشر می شود. برندگان قرعه کشی جمعه های هدفدار می توانند به دلخواه خود یک دوره آموزش آنلاین (یک دوره از دوره های اندروید یا یک دوره از دوره های وب) را انتخاب نمایند و برای ثبت نام در آن دوره هفتاد درصد (70%) تخفیف بگیرند.

حال که با نحوه برگزاری قرعه کشی و طرح ها آشنا شدید ، کافی است فرم پایین صفحه را با دقت تکمیل نمایید تا از این فرصت ویژه استفاده نمایید.
در صورت داشتن هر گونه سوال یا انتقاد یا پیشنهاد با ما در ارتباط باشید.(از طریق فرم آخر صفحه اصلی سایت یا تلگرام ما)

همین حالا مشاوره رایگان بگیرید

شرکت در قرعه کشی

نام شما برای اعلام در صورت برنده شدن است

آیدی تلگرام یا ایمیل شما برای پیام دادن به شما در صورت برنده شدن است که اگر اشتباه باشد ما نمیتوانیم با شما ارتباط برقرار کنیم

لطفا اطلاعات را با دقت وارد کنید

امیدواریم در زندگی پیروز و کامیاب باشید