آموزش سئو

یادگیری سئو

یادگیری سئو

صرفا طراحی یک سایت برای کسب و کار شما تاثیر بسیاری در فروش شما نخواهد داشت . زیرا هر روز بر تعداد سایت های طراحی شده اضافه می شود و شما برای موفقیت و شناخته شدن باید به تبلیغ کسب و کار خود بپردازید . در اینجاست که مفهوم سئو دارای اهمیت می شود . سئو و یا بهینه سازی سازی سایت برای موتور های جستجو از جمله تبلیغات موثر در این راه می باشد . به طور کلی روش هایی بسیاری برای تبلیغات وجود دارد که از مناسب ترین آنها طراحی سایت و سپس بهینه سازی آن می باشد . برای اطلاعات بیشتر در رابطه با روشهای تبلیغات و مزایا و معایب آنها پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش طراحی سایت را مطالعه نمایید .

در ادامه شما را بیشتر با مزایای سئو آشنا می نماییم .

 

مزایای سئو و بهینه سازی سایت :

عدم محدوددیت مکان

در اکثر روش های تبلیغاتی ، تبلیغات شما در محدوده خاصی و یا افراد خاصی به نمایش گذاشته می شود . در صورتی که در طراحی سایت شما با ساخت وب سایت برای خود می توانید به فروش محصولات و خدمات خود در سراسر کشور بپردازید .

عدم محدودیت زمان

سایت شما به عنوان یک فروشگاه بیست و چهار ساعته برای شما می باشد که در هر ساعت از شبانه روز به معرفی محصولات و خدمات شما می پردازد .

کاربران هدفمند

اینکه تبلیغات ما توسط افراد بسیاری دیده شود خوب است اما مهم تر از آن دیده شدن ما توسط مخاطبان هدفمند است . فرض کنید تبلیغی از محصول شما در تلویزیون پخش می شود . این تبلیغ برای همه افرادی که این تبلیغ را مشاهده نمودند جذاب نخواهد بود و به اصطلاح آن ها را به مشتری برای شما تبدیل نخواهند کرد . زیرا ممکن است آنها در آن زمان به محصول شما نیازی نداشته باشند . اما فردی که خود وارد سایت شما می شود مسلما به دنبال کالا و خدمات شما می باشد .

می توان گفت هفتاد درصد افرادی که به دنبال خرید یک محصول هستند نام کالا را در داخل موتور های جستجو ، جستجو می نمایندو قرار گیری سایت شما در رتبه های برتر در نتایج گوگل می تواند درآمد شما را به طور چشم گیری افزایش دهد .
امروزه سئو طرفداران بسیاری را پیدا کرده است و شما با آموزش آن می توانید بازار کار مطمئنی برای خود ایجاد نمایید .
دوره آموزش سئو به زودی در سایت آموزش آنلاین هدف برگزار می شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *