چرا باید اندروید یاد بگیریم؟

چرا باید اندروید یاد بگیریم؟

آموزش برنامه نویسی اندروید یکی از مواردی است که در طی این سالها افزایش یافته است . همچنین استقبال بسیاری هم از آن می شود و این به علت رواج استفاده از گوشی های همراه با سیستم عامل اندروید است.

گوشی های مانند سامسونگ ، ال جی ، اچ تی سی ، موتورلا , … از این سیستم عامل استفاده میکنند . طبق آمار 81.2 درصد از بازار تلفن های همراه از اندروید استفاده میکننند . بنابراین شما در صورت برنامه نویسی برای این سیستم عامل با بازار گستره ای رو به رو هستید .

سیستم عامل اندروید تنها برای گوشی های همراه و تبلت ها نیست بلکه در تلویزیون ، کنسول بازی ، ساعت ، اتومبیل و … هم از این سیستم عامل استفاده می شود .

هسته اندروید ، لینوکس می باشد که دارای قدرت و امنیت بالایی می باشد . این قدرت و کارایی بالا در کنار هزینه مناسب گوشی هایی با سیستم عامل اندروید موجب رشد این سیستم عامل شده است .

به طور کلی می توان گفت ابزارها و فریم ورک های مختلفی برای برنامه نویسی اندروید وجود دارد که بهترین آن ها جاوا می باشد .

پیش نیاز های برنامه نویسی اندروید چیست ؟

برای آموزش زبان اندروید شما باید به مفاهیم جاوا تسلط داشته باشید . مسلما آشنایی بیشتر شما با زبان جاوا موجب می شود به سرعت و سهولت بیشتری برنامه نویسی کنید .

زبان دیگر مورد استفاده در برنامه نویسی اندروید زبان xml می باشد . از طریق زبان xml می توانید رابط کاربری اپلیکیشن اندروید خود را طراحی نمایید .

درآمد برنامه نویسان اندروید :

تا مدتها پیش هنگامی که از درآمد برنامه نویسان ایرانی صحبت می شد ، تنها از مشکلات و درآمد کم آن سخن به میان می آمد ، اما امروزه در این حوزه پیشرفت بسیاری اتفاق افتاده و برنامه نویسان اندروید از درآمد بالایی برخوردار هستند . برای درآمد زایی از طریق برنامه نویسی اندروید مانند بقیه زبان های برنامه نویسی شما چند راه دارید .

روش اول استخدام در یک شرکت به عنوان برنامه نویس اندروید می باشد . با استقبال افراد و شرکت ها برای داشتن اپلیکیشن ، شرکتها به فکر استخدام یک برنامه نویس اندروید افتادند . شما با داشتن تخصص در این زمینه می توانید دریکی از این شرکت ها استخدام شوید.

در روش دیگر شما می توانید خود یک شرکت طراحی اپلیکیشن و برنامه اندروید تاسیس نمایید و به کسب درآمد بپردازید . البته این روش از روش قبل به مراتب دشوارتر می باشد اما درآمد بالاتری برای شما خواهد داشت .

روش دیگر برای درآمد زایی از طریق آموزش برنامه نویسی اندروید که از روش های قبل درآمد بالاتری می تواند داشته باشد ، طراحی اپلیکیشن برای خودتان است . گاهی یک ایده جدید می تواند مسیر زندگی شما را تغییر داده و در صورتی که با استقبال مواجه شود درآمد بسیار بالایی برای شما داشته باشد .
البته این روش دشواری های خود را دارد و ممکن است ایده ی شما آن چنان که باید مورد استقبال قرار نگیرد و شکست بخورید . اما مسلما پشتکار و تلاش و همچنین تحقیق در رابطه با نیاز افراد ، قبل از طراحی اپلیکیشن در این زمینه کمک کننده شما خواهد بود .

در صورتی که به ایده خود اطمینان دارید با پشتکار و تلاش می توانید برنامه ای طراحی نمایید که درآمد بسیار بالایی برای شما داشته باشد. قرار دادن اپلیکیشن تان در مارکت ها و بازاریابی و شناساندن اپلیکیشن تان به بازار هدف در این زمینه تاثیر گذار می باشد .

نکته ای که نه تنها در برنامه نویسی اندروید ، بلکه در هر کار دیگری بالاخص برنامه نویسی مهم می باشد ، عشق و علاقه شما به انجام کار می باشد ، مسلما فردی که به این کار علاقه ندارد و صرفا به فکر درآمد باشد ، پس ازشکست در کار دلسرد شده و نمی تواند مسیر را ادامه دهد . پس اگر واقعا به آموزش برنامه نویسی اندروید علاقه مند و از حل مسائل پیچیده لذت می برید ، قدم در این راه بگذارید .

برای آموزش برنامه نویسی اندروید می توانید فیلم و سایت های فارسی و انگلیسی زبان مراجعه نمایید . همچنین برای آموزش حرفه ای و صفر تا صد این زبان برنامه نویسی می توانید به سایت هدف مراجعه نمایید ، که طی یک دوره حرفه ای به صورت خصوصی و آنلاین آموزش دیده و خود را برای ورود به بازار کار آماده کنید . برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید .
آموزش کامل برنامه نویسی اندروید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *